joomla template

Меню користувача

Випускники Університету ІІІ віку «Осіннє золото» отримали дипломи із відзнакою

Випускний – це визначна подія у житті кожної людини. І не важливо, у якому віці і в якому закладі ви відзначаєте це свято, воно все одно залишається незабутнім, трепетним, хвилюючим. В Університеті ІІІ віку цього року вперше проходить випуск, адже перші п’ятикурсники завершили навчання у закладі, прослухавши не один курс.

31 травня слухачі Університету ІІІ віку «Осіннє золото» с.Балаклеї прийшли не просто на чергову зустріч – вони потрапили на свято випускного балу. Цей день був повністю присвячений їм. Яскраві магістерські мантії та шляпи, квіти, вітальні слова та безліч гостей – все це елементи яскравої події, яка запам’ятається поважним випускникам на усе життя. Ведучими стали гості із Ротмістрівки - Інна Танцюра та Володимир Савченко, які й запросили першою до слова ректора Університету, директора територіального центру Галину Кравченко. 

1 (1)

Вона подякувала усім тим, хто протягом п’яти років справно відвідував заняття, приходив, щоб поспілкуватися, отримати нові знання, усім лекторам і благодійникам, без яких Університет не існував би. А ще Галина Олександрівна виконала почесну місію: вручила п’ятикурсникам документи, що підтвердили проходження ними курсу навчання в Університеті ІІІ віку – дипломи із відзнакою, які вони заслужили. Декілька студентів на сьогодні завершили лише ІІ, ІІІ або ІV курс, тож вони одержали відповідні сертифікати. Крім того, кращі студенти, а також лектори отримали грамоти і подяки. 

2 (1)

Зі щирими словами вітань та із солодкими подарунками до випускників завітали ті, хто підтримував та допомагав їм протягом усього періоду їхнього навчання. Це голова районної ради Володимир Грошев, керівник апарату райдержадміністрації Олексій Пєчніков, сільський голова Ростислав Ситнік, помічник Народного депутата України С.Я. Рудика Лідія Зайва, голова ради ветеранів району Сергій Латенко, головний лікар КЗ «Смілянський центр медико-санітарної допомоги» Тетяна Проценко, головний спеціаліст Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Коломієць, представник ТОВ "Кондитерська фабрика «Меркурій» Юлія Міщенко. Не залишилися осторонь і студенти Університету ІІІ віку «Цвіт осені» с.Ташлик, які також приїхали привітати колег. 

3 (1)

Кожен із них у власному виступі із захопленням відгукувався про винуватців свята, про їхню любов до життя, активність, оптимізм, творчість, а також зичили їм ще багато років залишатися в строю, вчитися та не зупинятися на досягнутому.

До мікрофона також підходила президент Університету Людмила Зубко та випускниця Марія Крупська. Вони зауважили, що навчатися в Університеті було справжньою радістю: тут всі, як одна родина, тут комфортно та неймовірно затишно, тут ветерани дізналися безліч нового і цікавого.

Пізнали ми багато й серцем прикипіли,

Для себе цілий всесвіт враз відкрили:

Якого роду-племені ми діти

І як нам до ста років ще прожити.

Нам осінь не страшна

Й самотність душі не розкрає.

Ми в колективі, як одна сім’я,

Вона нас міцно всіх тримає.

А коли завершилася урочиста частина свята, поважні студенти у формі казкової сценки продемонстрували, чого саме вони навчилися під час лекцій та занять: вони збирали цілющі трави, створювали із них лосьйони, креми, згадували правила здорового способу життя та краси. І, звісно, п’ятикурсники не могли не прикрасити свято піснею та поезією. Вони присвятили вірші кожному, хто був причетний до їхнього навчання: ректору, декану, усім лекторам, благодійникам. 

4

Свято видалося напрочуд яскравим, веселим та щирим. Але разом із тим, випускники сумували, адже завершився важливий етап їхнього життя. Тепер дипломовані магістри можуть із гордістю сказати, що точно знають, що таке активне довголіття, як піклуватися про власне здоров'я і красу, як позитивно мислити, вирішувати будь-які конфлікти, спілкуватися та залишатися завжди молодими.

Тож,  побажаєм сонця вам іскристого,

І неба неймовірно просто чистого,

Веселки, яка райдужно всміхається,

І мрії, яка світить і збувається!