joomla template

Меню користувача

Як досягти гармонії в житті

     Про це ділилися слухачі V курсу  Університету ІІІ віку «Осіннє золото» 24 травня на засіданні «круглого столу», який підсумував вивчений курс. Всі ветерани-слухачі ретельно підготувались, і діалог відбувся цікавий, в невимушеній обстановці. Присутні ректор Університету ІІІ віку, директор територіального центру Галина Кравченко, інспектор із кадрів терцентру Галина Косодрига були учасниками діалогу.

     А питання розглядалися дійсно і цікаві, і корисні, і життєво необхідні: як боротися із самотністю, як досягти гармонії в житті, як навчитися бути вдячними і вміти пробачати, як наповнювати день позитивом і радістю, як зберегти молодість душі і дбати про довголіття.

     Приємно, що сивочолі студенти, які прослухали курс лекцій, тренінгів, розмірковували, використовували свій власний досвід. Вони активно обговорювали ці питання, закликаючи присутніх до розв’язання інколи складних життєвих ситуацій, наводили приклади і висловлювали свої думки, судження.

     Та найголовніше, що випускники винесли для себе уроки, яких треба дотримуватись, якщо хочеш жити в гармонії. Це знаходити радість в житті, приносити її іншим, прощати і каятися, сміятися обличчям і душею, цінувати кожну мить життя, насолоджуватися природою, оточуючим світом, цінити родину, любити себе і людей.

     Саме ці поради всі слухачі Університету ІІІ віку вирішили виконувати, щоб осінь життя була золотою, спокійною і гармонійною.