joomla template

Меню користувача

Територіальний центр соціального обслуговування

За 9 місяців 2019 року колектив терцентру продовжував працювати над якісним наданням соціальних послуг всім потребуючим жителям району, прагнув активно співпрацювати з усіма об’єднаними територіальними громадами, виявляючи одиноких, осіб з інвалідністю, що потребують допомоги, та надавати соціальні послуги згідно Державних стандартів, дбав про кадровий потенціал соціальних працівників та робітників.

Станом на 01.10.2019 року виявлено 2310 осіб, які потребували соціального обслуговування всіма відділеннями територіального центру, фактично обслужено 2166, що складає 93,7 відсотки.

При територіальному центрі працює 4 відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення з організації та надання натуральної та адресної допомоги (пункт прокату, швейна майстерня);

- відділення денного перебування, зокрема його філіали в 11 селах: Ротмістрівка, Носачів, Мельниківка, Макіївка, В. Яблунівка, Костянтинівка, Березняки,  Попівка, Тернівка, Сунки, Університет ІІІ віку -  «Цвіт осені» с. Ташлик факультет «Світ і ми»;

- мультидисциплінарна команда;

- відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді.

Відділення соціальної допомоги вдома для обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів.

Станом на 1 січня 2019 в районі проживало - 950 одиноких непрацездатних громадян та інвалідів.

На 01.07.2019 в районі проживало 900 самотніх громадян, потребували сторонньої допомоги 720 осіб.

На 01.01.2019 відділенням соціальної допомоги на дому територіального центру обслуговувалося  - 798 чол. Вибуло з початку року з обслуговування всього 210 чол., в т. ч.  ОТГ- 99, померли – 82, виїхали до родичів – 7, доглядають родичі – 13, з інших причин – 9.

Додатково виявлено і взято на обслуговування – 69осіб.

Обслужено з початку року 867 осіб, що становить 93,4 відсотки.!

На 01.10.2019 на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги одиноким на дому знаходиться 657 чол.

За 9 місяців 2019 року направлено 10 осіб у будинки–інтернати, у тому числі  психоневрологічного типу – 8 осіб.

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг діє комісія з проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг. Згідно плану моніторингу за  2019 рік з  03 по 27 червня 2019 року здійснено перевірку оцінки якості надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома – проаналізовано роботу 12 соціальних робітників та обстежено й проанкетовано 120 підопічних, звіт із висновками доведено до відома працівників терцентру на семінарі - навчанні та опубліковано на сайті. Роботу соціальних робітників всі підопічні оцінили на «добре».

Соціальними робітниками за 9 місяців 2019 року  надано послуг, зокрема дворазових – 172040, одноразових - 198, разом – 172238 підопічним, в середньому на одного підопічного надано 46 послуг, здійснено відвідувань, зокрема, дворазових – 35648, одноразових - 125, разом - 35773.

На обслуговуванні знаходиться 85 осіб одиноко проживаючих, які вносять плату за надання соціальних послуг.

Проводилася робота соціальними робітниками по оформленню субсидій своїм підопічним на тверде паливо та скраплений газ,  за 9 місяців оформлено її 274 особі.

За 9 місяців 2019 року мультидисциплінарною командою для обслуговування людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують сторонньої допомоги і обслуговуються у територіальному центрі, прийнято та виконано 27 замовлень, зокрема: послуги перукаря - 15, ремонт одягу - 12.

Всі соціальні робітники забезпечені спецодягом: халатами, жилетами, чобітьми, рушниками, рукавицями, сумками, засобами гігієни, зокрема, у вересні місяці 2019 року їм видані утеплені куртки.

Згідно даних голів рад ветеранів сіл в районі діє 26 волонтерських осередків, волонтерів в районі 134 особи, всього ветеранам надано 4122 послуги. За напрямком «Пенсіонер - пенсіонеру» з них працює 76 волонтерів, якими надано послуги 261 особі.

Відділення з організації надання натуральної грошової та адресної допомоги для  обслуговування малозабезпечених  верств  населення.

Протягом 9-ти місяців відділенням  обслужено 439 осіб.

З метою поповнення фонду відділення продуктами та речами направлено 20 листів підприємцям, організаціям, фермерам, релігійним конфесіям, банкам, широко використовуються особисті контакти з керівниками.

Відділення грошової та натуральної адресної допомоги поповнюється виключно за рахунок благодійництва.

На листи-прохання відгукнулись приватні підприємці Натальченко Р. (магазин «М'ясокрай»),  магазин «Салют» (керівник Стригун С.), керівник відділення німецько - українського благодійного фонду  Шоха Ю. (ВМНУБФ «Тавіфа»). Вагому допомогу відділенню  надає Християнська Місія «Милосердя і здоров’я» (кер. Снігур В.), ВКФ «Меркурій» (керівник Таран Є.), громадська організація «Комітет допомоги бідним», м.Черкаси (керівник Шелест Т.)

З початку 2019 року у фонд відділення надійшло промислових та продовольчих товарів на суму 18498,0 грн.

Всього за  півріччя надано допомогу 439 особам на суму 55770,0 грн., з них промисловими – 404 особам на суму 53045,0 грн., продтоварами - 35 особам на суму 2725,0   грн.

При територіальному центрі продовжує роботу швейна майстерня в с. Ротмістрівка.  За 9 місяців 2019 року надано послуг по пошиттю та ремонту одягу 142 особам,  на суму 4489,0 грн.,  безкоштовно скористались послугами майстерні 103 особи, зокрема,

6- АТОвців, 19  осіб з інвалідністю, 25  одиноких громадян.

Інші структурні підрозділи – це пункт прокату. З початку року 60 осіб отримали   реабілітаційне обладнання.

Відділення денного перебування.

Особлива увага приділяється збагаченню форм і методів роботи, надання соціальних послуг по адаптації та залучення до участі в клубах і любительських об'єднаннях ветеранів.

Протягом 9 місяців 2019 року адміністрація територіального центру активно працювала над розвитком та запровадженням інноваційних моделей соціальної роботи. На території району діє Університет ІІІ віку, клуби та любительські об’єднання ветеранів праці, якими охоплено 11 населених пунктах.

Так, при відділенні денного перебування працює 12 клубів та любительських об’єднань, працює факультет Університету ІІІ віку «Цвіт осені»  с. Ташлик, слухачами якого є 40 осіб. У 2019 році його слухачі вивчають курс «Світ і ми», який веде декан факультету, ветеран педагогічної праці Ліна Самура.

Територіальним центром укладено меморандум із  Смілянським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та із Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фахівці цих установ постійно співпрацюють з територіальним центром, проводять тренінги та заняття.

Клуби та любительські об’єднання працюють за змістовними планами, в розробці яких беруть участь ветерани, члени клубів та об’єднань.

Соціальні працівники залучають до участі у заходах,  що проводяться у філіалах відділення, працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників освіти, охорони здоров’я, спеціалістів управління соціального захисту, Пенсійного фонду, юридичної служби, земельного агентства та інші. Територіальним центром налагоджена тісна співпраця з головами сільських рад, керівниками сільськогосподарських підприємств району, які безкоштовно надають ветеранам транспорт для екскурсій рідним краєм, які вже стали традиційними в клубах та любительських об’єднаннях району.

Традиційними стали майстер-класи з вишивки, орігамі, техніки декупаж, виставки робіт, картин, поробок, спільні благодійні обіди, відзначення державних, релігійних свят, ветеранські посиденьки.

Станом на 01.10.2019 року потребують соціальних послуг відділенням денного перебування  –  850 осіб,  обслужено з початку року – 817 осіб, що становить 96,1 %, на обслуговуванні у відділенні знаходиться - 659 осіб. 

За 9 місяців 2019 року відділенням проведено засідань  клубів - 234, лекцій та бесід - 537, занять Університету ІІІ віку – 37, відвідування членами клубів у відділенні денного перебування - 19123.

Робота з кадрами:

Станом на 01.10.2019 року в територіальному центрі соціального обслуговування працює 60 осіб, за штатним розписом 62 особи, в тому числі 38 соціальних робітників. Штат працівників укомплектований на 100 відсотків.

16 – працівників територіального центру мають повну вищу освіту, 3 із них - за спеціальністю «Соціальна робота», 5 – базову вищу, 15 – середньо-спеціальну, 21 – середню.

Із 60 працівників, 2-чоловіки, 58-жінок, 2-спеціаліста знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до 3- років, 3-сумісники.

7 працівників територіального центру з 27.06.2019 року переведено в  новоутворений Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Балаклеївської сільської ради».

Впродовж 9 місяців 2019 року звільнено-6 працівників та прийнято на роботу-9 осіб.

У вересні місяці 2019 року відкрито нове відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді, у яке введено 4 штатні одиниці.

Станом на 01.10.2019 року  відділення укомплектовано завідуючою відділенням – 1 штатна одиниця, фахівцем із соціальної роботи - 1 штатна одиниця та бухгалтером – 1 штатна одиниця, залишається вакантною посада психолога - 1 штатна одиниця.

Значну увагу адміністрація приділяє навчанню працівників, вже шостий рік при терцентрі діє «Школа соціальної роботи», в якій навчаються всі соціальні працівники та робітники. До занять запрошуються спеціалісти соціальної сфери, практичні психологи, педагоги та науковці.

Змістовно, із врахуванням побажань і пропозицій соціальних робітників проходять їх семінари-навчання. 19 червня 2019 року відбувся семінар-навчання за темою «Шляхи та методи запобігання і профілактики емоційного вигорання. Горіти не згораючи», за участю кандидата психологічних наук ЧНДУ ім. Б. Хмельницького Герасимової І.В., також розглядалися питання про основні положення нової редакції Закону України «Про соціальні послуги», прийнятого Верховною радою 17.01.2019р., про підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома та інструктаж з надання неелектротехнічному персоналу І групи допуску з електробезпеки інженером з охорони праці Смілянського РЕМу. Відбувся обмін досвідом роботи.

Кожний соціальний робітник отримав інформаційний матеріал, що стосується їх роботи, відповідно до нової редакції Закону про соціальні послуги.

Також у І кварталі 2019 року виготовлено та випущено буклет «Наше кредо- підтримувати, допомагати, захищати» з досвіду роботи відділення організації надання натуральної, грошової та адресної допомоги малозабезпеченим громадянам району.

У листопаді 2019 року заплановано провести чергову атестацію - 1 соціального працівника, яка підлягає атестації.

За звітний період у територіальному центрі проведено 25 щотижневих оперативних нарад при директору, де розглядалися нагальні питання діяльності відділень, проблеми, які потребували вирішення, давалися доручення відповідальним працівникам і контролювалися їх виконання.

Належна робота з кадрами, підтримка авторитету кожного соціального робітника в селі,

контроль за дотриманням трудового розпорядку дня, маршрутних листів, вимогливість і увага до проблем і їх вирішення є  пріоритетними завданнями адміністрації на рік.

Територіальний центр співпрацює з Ротмістрівською, Березняківською та Тернівською ОТГ на основі договорів, згідно з якими терцентру надається субвенція для надання соціальних послуг потребуючим цих громад.

На належному рівні в територіальному центрі поставлена інформаційно-роз’яснювальна робота, висвітлення діяльності територіального центру в засобах  масової  інформації  для формування  його позитивного іміджу серед жителів району. Створено сайт територіального центру при райдержадміністрації,  на якому постійно висвітлюється його робота.

Протягом 9 місяців 2019 року на сторінках районної газети «Смілянські обрії», міської газети «Сміла», обласної  профспілкової газети «Допомога, підтримка, захист»  надруковано 27 матеріалів, статей на сайті – 87.

Колектив територіального центру і надалі буде продовжувати працювати над реалізацією законодавчих та нормативних актів щодо вдосконалення системи надання соціальних послуг, активно долучатись до вивчення та надання пропозицій до проектів документів з питань реформування, готувати спеціалістів терцентру та соціальних робітників до роботи в умовах реформи, дбати про підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг, вивчати передовий досвід та впроваджує інноваційні форми роботи з людьми літнього віку району.

Децентралізація спонукає шукати шляхи співпраці з ОТГ, надавати якісно соціальні послуги і постійно вдосконалюватись, щоб нашими послугами продовжували користуватись в усіх громадах.

 

Директор                                                                                              Галина КРАВЧЕНКО

04 жовтня  2019 року завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру Людмилою Жук, соціальним працівником Оленою Демиденко було проведено перевірку роботи соціальних робітників сіл Самгородок Думаленко Галини Дмитрівни, Макіївки Бойко Таїсії Миколаївни та Будо-Макіївки Рибалко Людмили Петрівни.

Під час перевірки було відвідано 11 одиноких та 4 одинокопроживаючих громадян, які знаходяться на обслуговуванні. Крім того, з відділення організації надання натуральної та грошової адресної допомоги була доставлена та вручена гуманітарна допомога (одяг) 12 підопічним .

Незважаючи на погодні умови, всі соціальні робітники знаходилися на робочому місці згідно з маршрутними листами. В роботі працівники використовують спецодяг, виданий для надання соціальних послуг підопічним. 23 вересня 2019 року їм були вручені нові куртки, а вже в день перевірки вони були в них і щиро дякували керівникам за їх турботу та можливість працювати у теплі і комфорті. Послуги одиноким непрацездатним громадянам надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між територіальним центром та одинокими.

При спілкуванні з ветеранами відчувається, що соціальні робітники знають про проблеми кожного свого підопічного та своєчасно їх вирішують  .

Так, з початку року вони кожному оформили субсидії на тверде паливо і потурбувалися про завезення дров. І сьогодні всі одинокі цих сіл забезпечені паливом  на  осінньо-зимовий період 2019-2020 роки.

Толерантна, добра, уважна Галина Думаленко легко знаходить спільну мову з підопічними, допомагає їм поратися по господарству, морально їх підтримує та  надає інші послуги, передбачені індивідуальним планом.

Відповідальна, грамотна, чуйна Таїсія Бойко, медичний працівник за фахом, завжди рада  всім допомогти, дбає, щоб всі її підопічні були вчасно забезпечені продуктами харчування, ліками, старається допомогти в лікуванні.

Вісім років працює соціальним робітником добродушна, милосердна, душевна Людмила Рибалко, яка завжди вислухає і підтримає підопічних. Турбується, щоб вони вчасно були забезпечені ліками та свіжими продуктами харчування, а для цього раз в тиждень їздить на ст.Шевченко для закупівлі продуктів.

Щирі слова подяки про  наших соціальних робітників ми почули майже від усіх відвіданих підопічних, які тепло відгукуються про них, дякують за людяність, доброту та порядність. Це ще раз підтверджує необхідність такої соціальної служби, працівники якої огортають турботою кожного самотнього жителя району.

Відділення денного перебування терцентру постійно опікується ветеранами, турбується про їх емоційний стан та забезпечує активне та насичене довголіття. За період роботи відділення в територіальному центрі вже відкрито18 клубів та любительських об’єднань та 2 Університети ІІІ віку.

Зі створенням комунального закладу в Балаклеївській  ОТГ від терцентру відокремилося  5 клубів ветеранів та 1 Університет, але й там вдало розпочата справа знайшла своє продовження.

Директор територіального центру Галина Кравченко в своїй роботі завжди керується гаслом, що всі ми працюємо з людьми і для людей. Тож з її ініціативи та за підтримки сільського старости Наталії Вовк, а також голови ради ветеранів с.Куцівка Валентини Чернявської проведено організаційну зустріч з пенсіонерами села щодо створення клубу ветеранів.

На запрошення Велентини Чернявської поважні куцівчани зібралися в приміщенні сільського будинку культури, де перед ними виступила Галина Кравченко. Вона розповіла присутнім про роботу клубів та любительських об’єднань в інших селах району, про їхню співпрацю з ветеранськими організаціями, колективами художньої самодіяльності, а також про екскурсії , цікаві зустрічі та змістовні заняття.  Ветерани  активно підтримали ініціативу створення клубу в них у селі, одразу придумали й назву – «Куцівчанка».

Звернулася з промовою до пенсіонерів і сільський староста Наталія Вовк. Вона привітала їх із днем людей поважного віку, який відзначали напередодні, та висловила усіляку підтримку в діяльності клубу.

Тож сповнені натхнення ветерани одразу почали планувати урочисте відкриття клубу «Куцівчанка», яке відбудеться незабаром.

                                        «Блаженний, хто діждався сивини,

                                        хто на руках встиг потримати внуків,

                                        хто мудрості торкнувся глибини,

                                        скупавши в ній свої душевні муки»

 

Наші ветерани… Скільки мудрості та доброти в їхніх очах, скільки досвіду у них за плечима!  Можливо, саме тому вони цінують кожну хвилину свого життя, спілкування з рідним, друзями та просто знайомими. І саме задля такої мети діють в територіальному центрі клуби та любительські об’єднання ветеранів. Це місце, де їх завжди почують, де вони завжди потрібні, де їх розуміють та підтримують. Найбільша кількість ветеранів перебуває на обліку у філіалі відділення денного перебування с.Ротмістрівка. Зараз ними опікається соціальний працівник Тамара Кривошея, яка в свою роботу вкладає душу, до організації всіх заходів підходить творчо та з ентузіазмом, залучає до їх проведення самодіяльні колективи села, працівників культури, вихованців дитячого садка та учнів школи.

Без перебільшення грандіозне свято вона влаштувала для ветеранів до Міжнародного дня людей похилого віку, яке в Україні щорічно відзначається 1 жовтня і як День ветерана. Приємні несподіванки чекали ветеранів ще до початку свята, адже для них була об лаштована фотовиставка із світлинами з їхніх занять, засідань. В прикрашеному до свята залі зібралося чимало гостей, дехто відвідав захід у відділенні вперше. Розпочала свято директор територіального центру Галина Кравченко, яка привітала сивочолих ветеранів, адже в цей день не лише вшановують прожиті роки, а й згадують досягнення, дякують за досвід та мудрість. Вона побажала присутнім довгих років життя, поваги від дітей і онуків, міцного здоров’я та активного довголіття. З вітальним словом до ветеранів звернувся і голова ради ветеранів села, місцевий поет Сергій Мошенський, який завжди бере активну участь в усіх засіданнях. Тож і цього разу він виступав не лише як запрошений гість, а й як ведучий заходу, присвячував присутнім власні вірші та номери художньої самодіяльності. Вітала присутніх і завідуюча бібліотекою Світлана Сокуренко піснями у власному виконанні.

Неймовірного колориту святу надали виступи колективів «Джерела» та «Троїсті музики», а гуморески у виконання Тамари Кривошеї та Євдокії Щербатюк зірвали овації глядачів.

Дуже зворушливими були виступи і юних вокалістів, адже свої пісні вони присвячували своїм бабусям та дідусям, які були присутні у залі.

Свято вдалося на славу, тому в залі панувала дуже тепла, радісна та дружня атмосфера, привітаннями та концертною програмою воно не обмежилося, адже у світлиці відділення денного перебування на ветеранів чекала ще й запашна каша та смачні вареники.  

Тож, дивлячись на посмішки ветеранів та очі, які світилися радістю, можна із упевненістю стверджувати, що вік – це лише цифра. А головне в житті – це емоції, які ми даруємо один одному і час, проведений разом.

Так склалося, що останні 2 роки Смілянський відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району є добрими сусідами та надають послуги своїм клієнтам в одному приміщенні. Так само разом вже вдруге ці організації провели для відвідувачів 1 жовтня день відкритих дверей, присвячений Дню людей похилого віку та Дню ветерана України.

Багато пенсіонерів, ветеранів, які цього дня прийшли у справах до Пенсійного фонду чи до терцентру, навіть не знали, що сьогодні їхнє свято, а тому на них чекав справжній приємний сюрприз. Керівники організацій Олена Константюк та Галина Кравченко зустрічали відвідувачів не лише приємними словами, але й запашною випічкою, печивом, цукерками та солодкими напоями. Приємно вражені пенсіонери дякували за проявлену до них увагу, за щирі посмішки, а також і за роботу цих служб. Адже фахівці і Пенсійного фонду, і терцентру завжди проконсультують відвідувачів та нададуть відповідні послуги.

День людей похилого віку – це те свято, коли варто огорнути особливою увагою ветеранів та пенсіонерів. Не важливо, чи це буде просто добре слово, чи професійна допомога, чи ось такі дні відкритих дверей. Головне – показати сивочолим ветеранам, що про них піклуються та дбають про їхню затишну старість.

Цієї суботи на базі школи №3-колегіуму м.Сміли були проведені активні спортивні змагання «Спортивна родина» серед сімей, які виховують дітей з особливими потребами м.Сміли та Смілянського району. У цьому святі із задоволенням взяли участь 6 таких сімей із району.

Це нові зустрічі, знайомства, враження, адже діти відчувають сильні емоційні переживання, величезну радість від отриманих результатів. Спортивні заходи є важливим чинником формування зростаючої особистості, заохочення та залучення дітей та їх батьків до спорту, соціалізація та адаптація їх у суспільстві. Найголовніше, що діти відчули себе рівними серед рівних, повірили в свої сили і позмагалися з ровесниками за участю батьків.

На завершення чудового заходу всі діти отримали гарний настрій, нові знайомства, відчули смак перемоги. Організатори вручили їм корисні та смачні подарунки, а їхнім батькам – висловили вдячність за виховання та турботу про дітей, які потребують особливої уваги.

З вересня 2019 року розпочало роботу відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді при територіальному центрі соціального обслуговування, який знаходиться за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності,76 (приміщення податкової інспекції). Завідуюча відділенням – Мальованна Тетяна Василівна, фахівець із соціальної роботи – Бедик Тетяна Анатоліївна. Контактний телефон відділення: 2 09 19. 

Саме під таким гаслом працює територіального центру соціального обслуговування. В переддень 1 жовтня – Міжнародного дня людей похилого віку – Дня ветерана  в Україні заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов, директор територіального центру Галина Кравченко, соціальні робітники сіл Велика Яблунівка та Мала Смілянка Зоя Зоренко і Алла Малашевич відвідали одиноких підопічних цих сіл Ольгу Вдовенко, Ольгу Завгородню та Лідію Кормщикову, привітали їх зі святом і вручили продуктові набори, зібрані для них працівниками терцентру завдяки спонсорам та Християнській Місії «Милосердя і здоров’я».

Зворушені такою увагою бабусі щиро дякували за те, що знайшли можливість їх відвідати, за те, що пам’ятають і турбуються про стареньких, яких, на жаль, інколи забувають рідні та родичі.

Будьмо милосердними, будьмо людяними, огортаймо турботою та увагою людей поважного віку. Це потрібно не тільки їм, а й всім нам.

Щороку в останню неділю вересня відзначають своє професійне свято вихователі та усі працівники дошкільних установ.

Бути вихователем - високе покликання. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Не секрет, що не кожен зможе працювати  з маленькими  дітками, адже ця робота вимагає неабиякої самовіддачі, мудрості та доброти. Саме такими якостями наділені ветерани дошкільної освіти с.Ротмістрівка, вихователі та нянечки, які працювали у місцевому дитячому садочку. Тож напередодні професійного свята, яке цього року припадає на 29 вересня, соціальний працівник Тамара Кривошея, яка і сама є колишнім працівником дитячого садочка, зібрала усіх ветеранів дошкільної освіти села, щоб привітати їх із професійним святом.

Колишні вихователі та нянечки зібралися у світлиці відділення денного перебування, щоб провести час разом, пригадати роки роботи в дитячому садочку та своїх вихованців, які вже давно повиростали і самі стали батьками. Тамара Кривошея приготувала для своїх колег смачний пиріг, тож за чашкою чаю, з приємними спогадами та у дружньому спілкуванні час пролетів швидко та невимушено. А на завершення зустрічі ветерани вирішили, що відтепер збиратимуться та відзначатимуть професійне свято в такому дружньому колі щороку.

Нелегка праця наших соціальних робітників (а це майже всі жінки різного віку) і в дощ, і в сніг, і в мороз вони завжди в дорозі до одиноких , інвалідів, хворих жителів сіл району.

Вивчаючи особливості їхньої роботи, маршрути кожної (а це буває шлях більше кілометра) адміністрація  та профком постійно дбають про створення належних умов праці, забезпечуючи соціальних робітників взуттям, спецодягом, засобами гігієни.

Так, у 2017 році їм було закуплено теплі жилети, чоботи, кожного року вони забезпечуються халатами, рушниками, бавовняними та гумовими рукавицями. А для того, щоб наші працівники, сестри-милосердя, як лагідно називають їх підопічні, не мерзли в зимовий період, після внесення доповнення до колективного договору їм було замовлено теплі зручні куртки.

І ось у вересні при здачі звітів кожний соціальний робітник отримав куртку. Адміністрація та профком і надалі будуть робити все можливе, щоб нелегка, але така почесна праця наших соціальних робітників була більш комфортною та безпечною.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 75