joomla template

Меню користувача

Вівторок, 27 березня 2018, 15:44

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністраії працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

Цього разу засідання комісії відбулося 27 березня 2018 року на території Макіївської сільської ради. Питання стосувалися захисту прав дітей на належне батьківське піклування та утримання. Нестандартною була підготовка до засідання. За годину до його початку членами комісії на чолі із заступником голови комісії Сергієм Глізнецовим, а також сільським головою Людмилою Жижкою відвідано  сім’ї по місцю їх проживання. Це дало можливість побачити реальний стан справ та запропонувати батькам покроковий вихід зі складних життєвих обставин.  Прийняті рішення стосувалися трьох батьків відносно п’яти дітей.

В ході обговорення зосереджено увагу на співпраці між службою у справах дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та сільською радою у здійсненні  профілактичної роботи з батьками та дітьми.

Практика проведення виїзних засідань комісії з питань захисту прав дитини буде продовжуватися.

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

Змінено Вівторок, 27 березня 2018, 16:09

Додати коментар

Захисний код
Оновити