joomla template

Меню користувача

Служба у справах дітей
Субота, 29 грудня 2018, 12:53

З Новим роком !!!

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов та служба у справах дітей привітали та вручили солодкі подарунки дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітям з малозабезпечених, багатодітних та внутрішньопереміщених сімей.

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

 

Середа, 14 листопада 2018, 11:20

Профілактична робота

Дієвою формою профілактики дитячої бездоглядності та злочинності є проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці». 13 листопада 2018 року проведено рейд «Діти вулиці» у с. Березняки. До складу робочої групи входили головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Ксенженко О.А., директор районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Валова Р.В., старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області Кам’янецька К.О.

Дітей, які займаються бродяжництвом чи пропускають навчання без поважних причин, на території села не виявлено. В ході проведення рейду відвідано Березняківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де проходив тиждень правил дорожнього руху.

Обстежено умови проживання 5 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

 

Служба у справах дітей 

райдержадміністрації

 

П'ятниця, 28 вересня 2018, 10:26

30 вересня - День усиновлення!!!

              День усиновлення — свято в Україні, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково.

             Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них - наше спільне завдання, обов'язок району, суспільства, держави.

На сьогодні в нашій державі на одну дитину-сироту припадає в середньому двадцять безплідних пар. А скільки родин бажають ще одну дитину, але чомусь, чи то з волі Бога, чи то з інших причин не можуть здійснити свою мрію?…А скільки є людей, які нещасні від того, що не можуть взагалі мати дітей?...Іноді ми просто не чуємо самих себе, своє серце… Для багатьох сімейних пар проблема неможливості народити власну дитину стає головною причиною розриву їхнього шлюбу, кінцем їхнього подружнього щастя…Початком життя не тільки без коханої людини, а і без дитячого сміху, дитячих обійм і поцілунків та без довгоочікуваного слова “Мамо”! Зупиніться!!! Можливо досить роками лікуватися, плакати ночами, із смутком і біллю дивитися на малюків щасливих подруг! Не плачте! Можливо пора самим уже купувати коляску та вирішувати де краще поставити дитяче ліжечко. Тому що все набагато простіше. Потрібно зібрати необхідні документи, отримати направлення і …з завмиранням серця подивитися на повні сліз і надії дитячі очі, пригорнути дитя до себе і почути довгоочікуване слово “мама”…Знайте, кожна обездолена дитина хоче відчути подароване вами материнське тепло, захист та підтримку тата, піклування бабусі та дідуся,...одним словом РОДИНУ.

            Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні — усиновлять і виховають дитину, інші — допоможуть дитині знайти батьків, треті — нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив і зіткнувся з проблемами. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі. Сьогодні в районі проживає 11 сімей, в яких виховується 12 усиновлених дітей. З них 1 сім’я, яка усиновила 2 дітей – хлопчика та дівчинку. 20 дітей, які посиротіли на території району, мають правові підстави для усиновлення.

            Необхідну консультацію з питань усиновлення Вам надасть служба у справах дітей Смілянської райдержадміністрації, яка знаходиться за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37, каб. № 406, тел. 2-00-60.

          Дорогі жителі Смілянського району! Вітаємо всіх вас зі святом усиновлення і дякуємо всім тим, хто зігрів своєю батьківською любов’ю, турботою дитину-сироту.

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

27 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови Смілянської райдержадміністрації Олексія Пєчнікова відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання стану відвідування неповнолітнім навчального закладу, про відношення батьків до виконання батьківських обов’язків, про доцільність позбавлення батьківських прав та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У роботі комісії взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, сектору превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області, представники виконавчих комітетів сільських рад району та навчальних закладів. Були запрошені сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах. Їм було надано необхідні консультації та рекомендації, а також попереджено, що неналежне виконання батьківських обов’язків може призвести до позбавлення батьківських прав.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 21